Affiliate marketingové programy: 3 úspěšné tréninkové tipy

Kontrola konečného rozhodnutí. Hledání po telefonu je stále klíčovým hráčem v MLM. Nicméně většina distributorů prochází voláním lidí s úzkostí a neklidem. Zvažte to podobně jako to, ve skutečnosti jste ne volali, chcete, abyste je “vylepšili” nebo “nabídli” jim svou výhodu. Spíše se mluví podle toho, kdo skutečně zvýšil své ruce a tvrdil: “Určitě bych chtěl soukromou kancelářskou internetovou stránku.” Přibližte k jednotlivým hovorům a dosažení. Vyžádejte si své dotazy. Můžete vyloučit nebo kvalifikovat potenciálního zákazníka za méně než 2 minuty, pokud můžete požádat o správné obavy. Vaším hlavním cílem je zjistit, zda stojí za to se podívat. Ne naopak.

Teď jsme museli přijít s pomocí pomoci, aby se ujistil, že se chystá vrtná věž. Cliffy si myslel, že je třeba, aby škola po určitou dobu pracovala na určitém počtu cviků. Předpokládalo se, že člověk musí přijít, protože máme velmi málo kvůli velmi dobré zimě. Jednalo se o jeden prvek, který byl mimo kontrolu lidí, za přGolden Goose California Mužidpokladu, že se jedná o další úzkost. Všechno, co jste plánovali, bylo čekat týdně, aby zjistila, zda je vrták zaslán Golden Goose Levné Golden Goose V-star 2 Ženyneakers. Pokud tomu tak není, pak je Cliffy přes jeho rigidní pravidlo, ale oklidný otec, přesvědčen, zda je škola v souladu. nařízení.

Nebo jen malá divočina; koupit několik věcí, které někdo pronajal pěkné a také rodina se ukázala být trochu dysfunkční a zničil aplikaci. Myslím tím, že můžete aplikovat díry na jednotlivé stěny, věci na podlaze (špatné věci), každé světlo je rozbité, tráva je mrtvá, dostanete nápad. Pronášíte si skládku a roztrhnete koberec, opravte stěny, oplodíte trávník a vybírejte nějakou hezkou tapetu. Pak jej prodat a učinit dalších 55 000 dolarů. Reno nás stálo za $ 30k, zájem o $ 8K, náš čas $ zdarma a čistý zisk. To vyžaduje určité základní dovednosti a obvyklý smysl.

Nebo dáte všechny své úspory chlapovi, kterého jste potkali v baru Golden Goose Shop, který vyplácí “zaručené” 50% měsíční úroky. Vy švagr v této dohodě, stejně jako vědí, že to skutečně funguje.

Takže prožijte všechny své zkušenosti, zájmy a znalosti a snažte se přicházet, nechte začít na seznamu možných projektů, které vám pomohou vyřešit s vámi dříve zjištěné.

Pokud jste snížili minimální mzdu, měli byste skutečně dostat projekty. Více zaměstnavatelů by zvýšilo jejich nábor a rozšíření jejich podnikání v extrémně rychlejším tempu. Online obchodní obchodníci “Start-Ups” by nabízeli své služby všude, když byly peníze potřebné pro snížení počtu vstupů. Čím více nových Start-Ups by zvýšilo šance na vznik nových průmyslových odvětví, fantastické vedení k pokročilejším a vyšším platitelským povoláním.

Sledujte, ale po skončení sledování neprovádějte vhodné. Chasing after je prakticky přírodní reakcí pro firmy. Zvláště zpočátku, když chybí někdo ve vaší organizaci nebo kupujete fyzické předměty. Získáte zájemce, který se zajímá o to, abyste se přesvědčili, že se jedná o to, jako by vaše “Golden Goose shop”, které vás navštěvovalo, vám poskytly bezplatnou cenu. Sledování je nesmírně důležité. Jednou jednoduchou metodou, jak se tomu vyhnout, bude vždy vypadat reklamní online, jako je tato, kterou jste navštívili, určitě mluvit s 100-200-300 lidmi, než najděte špičkové lidi, kteří nyní spolupracují. Nemáte čas na plavbu nad jakýmkoli typem jediné osoby nebo konkrétního člověka. Osvědčte je nebo je diskvalifikujte a přemístěte k těmto osobám.

Pokud čtete tento článek, s největší pravděpodobností se snažíte vygenerovat online, takže je pravděpodobné, že jste pravděpodobně na mnoha internetových marketingových datech.

 • Video of the Month

  Video of the Month

  Tdap Vac & Friends visit the classroom to sing about whooping cough prevention.

 • How I Survived

  Listen to true personal stories.

  My true story »

 • Have A Question?

  If you have a question that isn't answered in Q & A, ask us!

 • Share This Site